Televizyon Yapımları

P

Televizyon Yapımları

ELAPRO; hem kendi projelerini hem sektörün önemli yapım şirketlerinin TV projelerini hayata geçirmekte. Belgesel’den gezi programına istediğiniz her program türünde size prodüksiyon çözümleri üretebiliriz.

Kurumsal Tanıtım Filmleri

H

Kurumsal Tanıtım Filmleri

Firmanızı ya da yaptığınız bir işi-ürünü tanıtmak istiyorsunuz. Bunu da etkili görseller, güzel bir müzik ve animasyonlarla gerçekleştirmek istiyorsanız yaptıklarımıza bir göz atın, konuşalım.

Haber servisi (VNR)

Y

Haber Servisi (VNR)

Kurumunuzun önemli bir etkinliğinin arşiv ya da haber amaçlı olarak kayıt altına alınması için bizi görevlendirebilirsiniz. Türkiye’nin önde gelen birçok PR şirketi bu anlamda Elapro ile çalışmayı tercih ediyor.

Video Montaj

h

Video Montaj

ELAPRO olarak binlerce videonun kurgusuna imza attık. İşimizi sadece iyi yapmaya değil; aynı zamanda her geçen gün daha hızlı yapmak için zamanla yarışıyoruz.

Fotoğraf Çekimi

A

Fotoğraf Çekimi

Ürün kataloglarından yönetici portrelerine profesyonel çözüm ortağınız olalım. Toplantılarınız, törenleriniz, tüm aktivitelerinizin fotoğraf çekimlerini yapalım, arşivleyelim.

Uydu’dan Canlı Yayın

w

Uydu’dan Canlı Yayın

Uydu ve İnternet Canlı yayınlarında 10 yılı aşkın tecrübemiz var. Yüzlerce canlı yayın gerçekleştirdik. Rejili çekimlerle; konserler, açılışlar, kurumiçi etkinlikler için hem uydu, hem internet üzerinden çözümler sunuyoruz.

Altyazı Ekleme

b

Altyazı Ekleme

Videolarınız için İngilizce/Türkçe Deşifre hizmeti sunuyoruz. Ayrıca filmlerinizin üzerine istediğiniz kurumsal fontlarla altyazı ekleme hizmeti veriyoruz. Bu filmleri istediğiniz video formatında size teslim ediyoruz. Şu ana kadar binlerce videodaya altyazı ekledik ve teslim ettik.

Bant Reklam

w

Bant Reklam

Televizyon kanallarında yayınlanmak üzere bant reklamlar oluşturabiliriz. Bu konuda çok hızlıyız. İşi aldığımız gün içinde bant reklamınızı teslim edebiliriz. Targa sekans ya da alfalı olarak, hangi formatlarda isterseniz.

Rejili Çekimler

W

Rejili Çekimler

Elapro olarak istediğiniz kamera sayısında rejili çekim hizmeti sunuyoruz. Ödül törenlerinden, konserlere; açılışlardan lansmanlara her türlü etkinliğinizi rejili olarak eş zamanlı ekrana yansıtabiliriz. Yayın ekibimiz ve en son teknoloji ekipmanımızla size hizmet vermeye hazırız.

Reprodüksiyon Fotoğraflama

A

Reprodüksiyon Fotoğraflama

Elapro olarak sanat eserlerinin fotoğraflanması konusunda deneyime sahibiz. Tabloların yüksek çözünürlükte fotoğraflanması hizmetini sunuyoruz. Bu hizmeti, stüdyo ortamında ya da eserin bulunduğu mekanda verebiliriz.

Kurumsal Web TV

E

Kurumsal Web TV

Elapro olarak Kurumsal Web TV kanalı kurma, içerik oluşturma ve prodüksiyonunda uzmanlığa sahibiz. TEB KOBİ TV ve TEB TV gibi web kanallarına bu hizmeti veriyoruz. Siz de Türkiye’nin önde gelen kurumlarından biriyseniz mutlaka bir Kurumsal Web TV kanalınız olmalı.

TV ve Radyo Spotu, Kamu Spotu

=

TV ve Radyo Spotu, Kamu Spotu

Elapro, 66 dilde seslendirme hizmeti sunduğu Elavoice.com ile radyo spotlarınıza hayat veriyor. Kampanya duyurularınız ve tanıtımlarınız için TV Spotları hazırlıyoruz. Kamu Spotu konusunda tecrübeliyiz.

Vox Pops

g

Vox Pops

Elapro, Vox Pops videolar oluşturma konusunda uzman. Konserler öncesi ve sonrası seyirci görüşleri; büyük etkinliklerin içinden anlık görüntüler ve ilgi çekici detayları ekleyerek; etkinliğin bilinirliğini arttıracak videolar oluşturuyoruz.

E-Learning Filmleri

S

E-Learning Filmleri

Elapro, Kurumiçi eğitimler ya da geniş kitlelerinin eğitimleri için e-learning filmleri hazırlıyor. Turkcell Akademi KPSS, Bankalar için SPK eğitimleri vb. filmler hem çalışanlara ulaşma maliyetlerini düşürüyor, hem de eğitim sürekli olarak güncellenebiliyor.

Viral Filmler

l

Viral Filmler

Elapro, kurumların Facebook, Youtube ya da Vimeo kanalları için viral filmler hazırlıyor.