Elapro SAZ Projesinde Nasıl Yer Alabilirim?

Elapro SAHNE projemizin başarısından sonra daha fazla müzisyene ulaşmanın yollarını aramaya başladık. Birçok yeni ses Elapro SAHNE’de büyük kitlelere ulaştı. Ama hem Türkiye’de hem dünyada ulaşabileceğimiz çok fazla müzisyen var.
Elapro SAZ projesi özellikle Anadolu sazlarını icra eden müzisyenlere Elapro SAHNE’de yer vermek için yola çıktı. Enstrümantal performansları Elapro SAHNE kanalında bir listede toplayarak geniş kitlelere ulaşmasını hep birlikte sağlamak istiyoruz.

Nasıl katılabilirsin? Süreç nasıl işliyor?
1. İsim soyisim ve örnek bir video linkini sahne@elapro.tv adresine mail olarak iletmen gerekiyor.
2. Yapımcımızın kontenjan dahilinde onayladığı kişilere 2 iş günü içinde dönüş yapılıyor. (Sadece kabul edilenlere geri dönüş yapılmaktadır!)
3. Katılmaya hak kazananlara başvuru şartlarını onaylaması için bir mail atılıyor.
4- Başvuru şartlarını onaylayan katılımcının 2 iş günü içinde katılım ücretini ödeyip randevusunu oluşturması gerekiyor. 2 iş günü içinde randevusu oluşturulmayan başvurular iptal ediliyor.

Katılım şartları
1- Elapro SAZ katılım ücreti 500 TL’dir.
2- Kayıtlar canlı performans kaydı olarak Elapro stüdyosunda yapılmaktadır.
3- Elapro SAHNE’de yer alan videoların tarafımızca oluşturulan kısa versiyonu sanatçıların Instagram, Tiktok, Facebook gibi sosyal medya kanallarında yayınlanabilir. Ama Youtube kanallarında yayınlanamaz.
4- Elapro SAHNE’de tüm içerikler anonim eserlerden seçilecektir. Bu süreç kabul maili sonrası ekibimiz ile katılımcı arasında ilerleyecektir. Telifli eserleri Elapro SAHNE’de icra etmek isteyen katılımcılar, eser hak sahiplerinden yazılı onay almalıdır.
5- Videoların yayında kalma ve videoları yayından kaldırma kararı Elapro SAHNE’dedir. Yayından kaldırılması kararı verilen videolar için katılımcı tarafından yapılan ödemeler iade edilecektir.
6- Yayınlanacak videolar için katılımcıların izin belgesi imzalamaları gerekecektir.

Lütfen sorularınız varsa sahne@elapro.tv mail adresine iletiniz, Elapro SAHNE ekibimiz hızlıca dönüş yapacaktır.