Elapro SAHNE projelerine nasıl katılabilirim?

Hoş geldin!
Elapro SAHNE yeni seslerin keşfedilmesine imkan veren bir platform.
Sen de bu sahnede yer alabilir ve sesini geniş kitlelere duyurabilirsin.
Biz bir müzik yapım şirketi değiliz; senin için single ya da albüm çıkarmıyoruz, senin menajerin olmaya çalışmıyoruz, bağlayıcı anlaşmalar yapmıyoruz. Sadece sesinizi yeni kitlelere ulaştırman için gerekli araçları bir araya getiren bir Youtube kanalıyız. Kanalımızda elde ettiğimiz geliri de daha fazla yeni yeteneğin sesini duyurmak için kullanıyoruz. Hayalimiz büyük başarılarılara ulaşırken ilk adımlarınızda sana kıvılcım olmak. İmkanlarımız sonsuz değil bu yüzden seçiciyiz; ama korkma geçmişine değil geleceğine, enerjine ve yeteneğine bakıyoruz.

Nasıl katılabilirsin? Süreç nasıl işliyor?

1- İsim soyisim ve örnek bir video linkini sahne@elapro.tv adresine mail olarak iletmen gerekiyor.
2- Yapımcımızın kontenjan dahilinde onayladığı kişilere 2 iş günü içinde dönüş yapılıyor. (Sadece kabul edilenlere geri dönüş yapılmaktadır!)
3- Katılmaya hak kazananlara başvuru şartlarını onaylaması için bir mail atılıyor.
4- Başvuru şartlarını onaylayan katılımcının 2 iş günü içinde katılım ücretini ödeyip randevusunu oluşturması gerekiyor. 2 iş günü içinde randevusu oluşturulmayan başvurular iptal ediliyor.
5- Elapro SAHNE yapımcımız belirli dönemlerde kontenjan dahilinde ücretsiz olarak da belirlediği kişileri ise davet etmektedir. Bunun için Instagramdaki #elaprosahne etiketi eklenen videolar ya da Youtube videolarımızın altına #elaprosahne etiketiyle yapılan yorumlardaki linkler incelenmektedir.

Katılım şartları
1- Elapro SAHNE katılım ücreti 1000 TL + 500 TL (Tanıtım Ücreti): 1500 TL’dir. Tanıtım yapılmasını istemeyen katılımcılar 1000 TL ile katılabilirler.
2- Kayıtlar canlı performans kaydı olarak Elapro stüdyosunda yapılmaktadır. Kayıtta yer alacak müzisyenler katılımcı tarafından organize edilecektir.
3- Elapro SAHNE’de yer alan videoların tarafımızca oluşturulan kısa versiyonu sanatçıların Instagram, Tiktok, Facebook gibi sosyal medya kanallarında yayınlanabilir. Ama Youtube kanallarında yayınlanamaz.
4- Elapro SAHNE’de tüm içerikler anonim eserlerden seçilecektir. Bu süreç kabul maili sonrası ekibimiz ile katılımcı arasında ilerleyecektir. Telifli eserleri Elapro SAHNE’de icra etmek isteyen katılımcılar, eser hak sahiplerinden yazılı onay almalıdır. (Yeni bestelerin başvuruları kabul edilmemektedir.)
5- Videoların yayında kalma ve videoları yayından kaldırma kararı Elapro SAHNE’dedir. Yayından kaldırılması kararı verilen videolar için katılımcı tarafından yapılan (varsa) ödemeler iade edilecektir.
6- Yayınlanacak videolar için katılımcıların izin belgesi imzalamaları gerekecektir.

Elapro SAHNE formatında kendi kanalınız için bir video çektirmek istiyorsanız çekim ücreti 3000 TL’dir. Ses kaydını getirmeniz durumunda ise çekim ücreti 2500 TL’dir.

Lütfen sorularınız varsa sahne@elapro.tv mail adresine iletiniz, Elapro SAHNE ekibimiz hızlıca dönüş yapacaktır. Haydi erteleme başvur!

Elapro SAZ kanalına başvurmak için tıkla!