Elapro Neler Yapıyor?

Firmanızın ihtiyacına göre prodüksiyon çözümleri üretiyoruz.

Televizyon Yapımları

Elapro; hem kendi projelerini hem sektörün önemli yapım şirketlerinin TV projelerini hayata geçirmekte. Belgesel’den gezi programına istediğiniz her program türünde size prodüksiyon çözümleri üretebiliriz.

Kurumsal Tanıtım Filmleri

Firmanızı ya da yaptığınız bir işi-ürünü tanıtmak istiyorsunuz. Bunu da etkili görseller, güzel bir müzik ve animasyonlarla gerçekleştirmek istiyorsanız yaptıklarımıza bir göz atın, konuşalım.

Video Montaj

Elapro olarak binlerce videonun kurgusuna imza attık. İşimizi sadece iyi yapmaya değil; aynı zamanda her geçen gün daha hızlı yapmak için zamanla yarışıyoruz.

Fotoğraf Çekimi

Elapro Türkiye’deki bir çok önemki etkinliğin hem basına fotoğraf servisinin yapılmasında hem de etkinliklerin görsellerinin sosyal medyada kullanması için fotoğraflanmasında yüzlerce firmaya hizmet sunmuştur.

İnternet Canlı Yayınları (Web Cast)

Elapro olarak Uydu ve İnternet Canlı yayınlarında 10 yılı aşkın tecrübemiz var. Yüzlerce canlı yayın gerçekleştirdik. Rejili çekimlerle; konserler, açılışlar, kurumiçi etkinlikler için hem uydu, hem internet üzerinden çözümler sunuyoruz. Özellikle sosyal medya’da tüm kanallar üzerinden eş zamanlı canlı yayınlar gerçekleştiriyoruz.

Teknik Prodüksiyon Çözümleri

Elapro Bant reklamlar, altyazı ekleme, deşifre hizmetleri gibi teknik prodüksiyon çözümleri de sunuyoruz. Özellikle kurumların ihtiyaçları olan ingilizce deşifre hizmeti ve global filmlerin Türkçeleştirilmesi konusunda hızlı çözüm üretiyoruz.

Seslendirme

Elapro filmlerinizin yeniden seslendirilmesi ya da yeni bir filminiz için seslendirme ihtiyacı duyduğunuz durumlarda size hem danışmanlık hem de prodüksiyon desteği sunuyor. Türkiye’nin önemli ses sanatçılarıyla kurumsal filmlerinizin etki katabilirsiniz.

Farklı hizmetlerimizi sormak için: info@elapro.tv