Elapro Neler Yapıyor?

Firmanızın ihtiyacına göre prodüksiyon çözümleri üretiyoruz.

Televizyon Yapımları

ELAPRO; hem kendi projelerini hem sektörün önemli yapım şirketlerinin TV projelerini hayata geçirmekte. Belgesel’den gezi programına istediğiniz her program türünde size prodüksiyon çözümleri üretebiliriz.

Kurumsal Tanıtım Filmleri

Firmanızı ya da yaptığınız bir işi-ürünü tanıtmak istiyorsunuz. Bunu da etkili görseller, güzel bir müzik ve animasyonlarla gerçekleştirmek istiyorsanız yaptıklarımıza bir göz atın, konuşalım.

Video Montaj

ELAPRO olarak binlerce videonun kurgusuna imza attık. İşimizi sadece iyi yapmaya değil; aynı zamanda her geçen gün daha hızlı yapmak için zamanla yarışıyoruz.

Fotoğraf Çekimi

Ürün kataloglarından yönetici portrelerine profesyonel çözüm ortağınız olalım. Toplantılarınız, törenleriniz, tüm aktivitelerinizin fotoğraf çekimlerini yapalım, arşivleyelim.

Uydu’dan Canlı Yayın

Uydu ve İnternet Canlı yayınlarında 10 yılı aşkın tecrübemiz var. Yüzlerce canlı yayın gerçekleştirdik. Rejili çekimlerle; konserler, açılışlar, kurumiçi etkinlikler için hem uydu, hem internet üzerinden çözümler sunuyoruz.

Bant Reklam

Televizyon kanallarında yayınlanmak üzere bant reklamlar oluşturabiliriz. Bu konuda çok hızlıyız. İşi aldığımız gün içinde bant reklamınızı teslim edebiliriz. Targa sekans ya da alfalı olarak, hangi formatlarda isterseniz.