Çözüm üreten bir ekibiz!

Yayıncılık

Elapro, profesyonel yayıncılık tecrübesine sahip bir ekip. Birçok televizyon kanalına programlar, belgeseller üretmiş olan Elapro; halen bu anlamdaki televizyon yayıncılığına devam etmektedir. Ayrıca web tv yayıncılığında öncü olan TEB KOBİ TV’nin içeriği ve prodüksiyonu da Elapro tarafından yapılmaktadır. Bugün birçok kurumsal firmanın canlı yayınlarını gerçekleştirmekteyiz.

Prodüksiyon

Kurumsal iş ortaklarımızın tüm prodüksiyon ihtiyaçlarını çözmek üzere hizmetlerimizi çeşitlendirdik. Kurumsal tanıtım filmlerinden kurumiçi yayınlara; eğitim filmlerinden haber videolarına kadar daha pek çok prodüksiyon çözümünü kurumsal firmalar için üretir hale geldik. Bu anlamda ekibimizi genişlettik. Ekipman olarak da teknoloji takip ederek kreatif işleri her geçen gün daha hızlı yapma peşindeyiz.

Teknik Çözümler

Kurumsal firmaların, kreatif işler yanında birçok konudaki teknik ihtiyaçlarına da çözüm üretiyoruz. Led ekran, ışık ve ses sistemi, sahne kurulumu gibi konularda profesyonel bir ekibe sahibiz. Bu anlamda da her türlü ihtiyaca çözümler üretebilecek şekilde iş modelimizi oluşturduk.